Календарь событий 2014

Дата проведення

Назва події

Опис

12.01.2014

Різдвяна ялинка

Щороку в м. Нова Каховка до різдвяних свят проводиться цикл заходів. Одним із таких є Різдвяна ялинка. Захід проводиться під головуванням міського голови та духовенства. В святкову концерті приймають участь творчі колективи закладів культури та хори Андріївського кафедрального собору м. Нова Каховка і Покровського собору м. Каховка. Захід відвідують і гості з області. Цього року святковий різдвяний настрій присутнім подарував фольклорний гурт «Свічадо» Херсонського училища культури.

16.01.2014

IV Фестиваль дитячої творчості “Різдвяні зорі”

м. Каховка. Дитячий фестиваль присвячений Різдву Христову. Дитячі колективи представляють свої наробки з театрального мистецтва, хореографії, вокалу та представляють тематичні композиції

08.02.2014

Дзвонкова криниця

Фестиваль народної творчості сільських клубних закладів та їх аматорських колективів. Фестиваль засновано у 1997 році  в м. Нова Каховка. Фестиваль проводиться щороку з метою активізації роботи аматорських колективів, сприяння виявленню та показу кращих мистецьких надбань колективів у різних видах та жанрах  народної творчості, виявлення та підтримка юних талантів і залучення їх до створення культурного життя на селі, пропаганда здобутків та місцевих особливостей народного мистецтва. Клуби-переможці нагороджуються почесними дипломами та пам’ятними подарунками.

14.02.2014

Звіт аматорських колективів та виконавців
м. Каховки присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка та 70-річчю утворення Херсонської області

Масштабний культурно-мистецький захід в рамках якого проводиться концертна програма (творчий огляд) художніх аматорських колективів міста та виставки декоративно-ужиткового мистецтва майстрів Каховки, учнів художнього відділу КШМ.

15.02.2014

Мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

Щороку в м. Нова Каховка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав проводиться мітинг за участю представників органів місцевого самоврядування, Новокаховської міської Спілки ветеранів Війни в  Афганістані та воїнів – інтернаціоналістів, громадських організацій, учнівської та студентської молоді. Мітинг супроводжується виступами юних талантів міста. Також проходить церемонія вручення пам’ятних медалей учасникам бойових дій та воїнам-інтернаціоналістам. Захід завершується, зазвичай, покладанням квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та запаленням свічок пам’яті.

16.02.2014

Рок-концерт “Хоттабыч Rock Party ІV”

16 лютого 2014 року в МПК “Меліоратор” вчетверте відбувся рок-концерт “Хоттабыч Rock Parti ІV”, присвячений дню закоханих. Рок-концерт відвідало близько 300 глядачів). Взяло участь 5 рок-гуртів з Каховки: “Интеллигент”, “Каданс”, “Бади”, “Red Fox”, та Сергій Гур'янов з гуртом “Електик Бенд”.

лютий-березень

Новокаховська Масляна

Фестиваль веселощів, сміху, музики, пробудження природи від сну… Вже 10 років поспіль місто пишно святкує Масляну. Фестиваль проводиться з метою підтримки традицій рідного краю, виявлення та підтримки талантів і залучення їх до створення культурного життя, подальшого розвитку всіх видів і жанрів народної творчості. Своїми кулінарними шедеврами щорічно вражають громадські організації, вищі та професійно-технічні учбові заклади міста, колективи позашкільних та дошкільних закладів освіти, сільських клубних закладів. Не менш цікавою є концертна програма свята, де приймають участь творчі колективи міста, сільських клубних закладів та окремі виконавці.

20-23.02. 2014

IV Відкритий конкурс молодих виконавців “Каховка запрошує - 2014”

м. Каховка. Конкурс юних музикантів у рамках якого організовуються і проводяться концерти студентів Харківського Національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського, Херсонського музичного училища, майстер-класи членів журі, “круглі столи” членів Асоціації піаністів-педагогів України.

Він проводиться в наступних номінаціях : солісти (фортепіано, скрипка, народні та духові інструменти, вокал); ансамблі (фортепіанні, вокал та інші інструменти); концерт з оркестром (за участю камерного оркестру Херсонської обласної філармонії “Гілея”) - об`єднує більше 200 учасників з різних регіонів України.

07.03.2014

Мітинг з нагоди дня народження Т.Г. Шевченка (09.03.)

З нагоди відзначення дня народження славного українського поета Т.Г. Шевченка в м. Нова Каховка проходить урочистий мітинг.  На заході завжди присутні поважні гості: представники органів місцевого самоврядування, духовенства, а також громадські організації, трудові колективи, учнівська та студентська молодь. На мітингу звучать відомі твори Кобзаря у виконанні творчих колективів та окремих виконавців міста та сільських клубних закладів.

14.03.2014

Дніпровська перлина

Декілька років поспіль в м. Нова Каховка проводиться рейтинг популярності та якості «Дніпровська перлина». Захід проводиться з метою відзначення кращих представників підприємницьких структур міста, які діють в різних сферах діяльності. Щороку у визначенні найкращих приймають участь близько 100 представників підприємницьких структур. Рейтинг проводиться у 10 номінаціях.

16.03.2014

Звітний концерт

Щороку в м. Нова Каховка проводиться звітний концерт художніх аматорських колективів. Метою заходу є розвиток аматорського мистецтва, підвищення виконавської майстерності усіх жанрових колективів, формування у населення поваги до історичних, культурних традицій рідного краю та популяризація духовних та культурних надбань українського народу. У звітному концерті приймають участь понад 500 учасників, з яких близько 200 дітей.  Вони презентують свої кращі номери художньої самодіяльності. В рамках звітного концерту проходить виставка декоративно-ужиткового мистецтва.

29.03.2014

Фінал Каховської Відкритої ліги КВК 2013/2014 років (VІІ сезон)

1 квітня в МПК “Меліоратор”
(м. Каховка) відбувся фінал Каховської Відкритої ліги КВН 2013/2014 років (VІІ сезон). Гру відвідало близько 580 каховчан та гостей нашого міста. В грі під назвою “Первое Апреля! На полном серьезе...” взяло участь 5 команд: “Всё нормально” (м. Каховка), “Наверное смешно” (м. Херсон), “Три капитана” (Нова Каховка), “Прямой эфир” (м. Дніпропетровськ) та “Сборная поколений” (м. Кривий Ріг). Вперше переможцем стала команда з Каховки “Всё нормально” (капітан О.Мошенський).

12.04.2014

Звітний концерт студії спортивного бального танцю “Престиж” - “Весняний вальс”.

М. Каховка

Чудове хореографічне шоу з креативним, сучасним підходом. Букет концертних номерів “Вальсу”, “Фокстроту”, “Ча-ча-ча”, “Квік-степу” переплітається з виступами вокалістів та гостей з м. Миколаєва, Києва - переможців престижних Міжнародних конкурсів, Чемпіонів світу та учасників Всесвітнього турніру “Блекпул Денс Фестиваль”

15.04.2014

V ювілейний міський фестиваль-конкурс “Каховка має таланти”

Шоу, в якому приймають участь жителі міста від 6 до 70 років у номінаціях : вокал, хореографія, естрадний жанр, оригінальний жанр. Один з улюблених конкурсів каховчан.

25.04.2014

Мітинг, присвячений трагедії на Чорнобильській АЕС (26.04)

В квітні біля Пам’ятника ліквідаторам і жертвам Чорнобильської трагедії проходить мітинг, присвячений Чорнобильській трагедії. Захід проходить під головуванням міського голови. Мітинг супроводжується виступами юних талантів міста. Також проходить церемонія покладання квітів до пам’ятника ліквідаторам і жертвам Чорнобильської трагедії.

30.04.

ІV квест-гра “Патріот” учнівського парламенту старшокласників.

30 квітня у м. Каховка відбулась ІV квест-гра учнів членів міського парламенту старшокласників “Патріот”, присвячена Дню Перемоги. В квест-грі взяло участь 7 команд. Переможцем втретє стала команда ЗОШ № 5, ІІ місце в команди гімназії, а ІІІ місце - в команди CЗОШ № 2.

01.05.2014

День миру та музику на Каховському плацдармі

Цього року було започатковано захід «День миру та музики на Каховську плацдармі». Захід проводився з метою вшанування пам’яті подій 1920 року на Каховську плацдармі, розвитку Нової Каховки як туристичного центру Херсонщини та півдня України. Захід супроводжувався святковою ходою та автопробігом по центральній вулиці міста, виступом творчих колективів міста та запрошених колективів. Кульмінацією заходу став прямий зв'язок з учасниками схожих заходів з Польщі та Росії.

01.05.2014

Молодіжна мандрівка на Кам'янську Січ

1 травня делегація м. Каховка в складі 45 чоловік, з них 20 козачат з куренів “Мандрівник (СЗОШ № 2), “Скіф” (гімназія), “Джура” (ЗОШ № 4) та 7 юних козаків з ММГО “Молода Січ” взяли участь в козацьких святкових заходах в с. Республіканець Бериславського району з нагоди 305-ї річниці заснування Кам’янської Січі і вшанування пам’яті кошового отамана Костя Гордієнка.

травень

Чумацький шлях

Регіональний фестиваль народної музики, який започатковано в 1998 році за ініціативи заслуженого працівника культури України Яротника В.Г. з метою підтримки та розвитку національної культури, виявлення талановитих виконавців української народної музики. Проводиться в травні  раз на два роки для оркестрів, ансамблів, троїстих музик  - кращих митців народної музики, що є феноменальним явищем духовної культури Таврійського краю.

09.05.2014

День Перемоги

З метою гідного вшанування ветеранів, збереження героїчних традицій старших поколінь, удосконалення патріотичного виховання дітей, молоді  в м. Нова Каховка на високому рівні святкується День Перемоги. Свято завжди супроводжується урочистою ходою ветеранів, представників органів місцевого самоврядування, трудових колективів, громадськості міста, концертом на Центральній площі міста, солдатською кашею, святковим концертом у Літньому театрі та виступом духового оркестру. Продовжується захід вечірньою ходою зі смолоскипами, спуском вінків на воду та святковим феєрверком.

27-31.05.2014

VIVAT, MUSIKA!

Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних (МКАМЮ). Ідея народження конкурсу виникла серед композиторів-виконавців Національної спілки композиторів України. Унікальний фестиваль-конкурс юних виконавців класичної музики проводиться щорічно у травні-червні. В ньому приймають участь талановиті діти з України, Польщі, Росії, Білорусії, Словаччини, Грузії та інших країн.

01.06.2014

Смарагдове місто

Щорічний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості. В ньому приймають участь понад 500 учасників у різних номінаціях: «Хореографічне мистецтво», «Художнє читання», «Вокал», «Образотворче мистецтво». Фестиваль проходить за підтримки міського голови В.І. Коваленка. Переможці фестивалю нагороджуються дипломами лауреатів І, ІІ та ІІІ ступенів, пам’ятними подарунками та преміями міського голови.

20.06.2014

Мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні (22.06)

Багато років поспіль проходить в місті загальноміський  мітинг, присвячений Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни. Вклонитися подвигу воїнів-визволителів до Вічного вогню та могил невідомих загиблих воїнів приходять представники органів місцевого самоврядування, духовенство, ветерани, депутати, молодь та громадськість міста. Захід супроводжується покладанням квітів до Вічного вогню, запаленням свічок та хвилиною мовчання, а також виступом  Народного хору ветеранів війни та праці міського Палацу культури.

27-28.06. 2014

Святкові заходи до Дня Конституції України

Серія святкових заходів, що організовується і проводиться на творчих майданчиках міста Каховка для різновікових категорій населення, серед яких: ретро-маршрут “Від аптеки - до бібліотеки”; ярмарок майстрів “Пізнай мистецтво разом з нами”; конкурс “Краще українське вбрання моєї родини”; відкритий мікрофон “За що я люблю свою країну”; святковий концерт аматорських колективів та дискотека

28.06.2014

День Конституції України

Свято Дня Конституції відзначається у всьому світі. Не винятком є і наша держава. В нашому місті свято супроводжується народними гуляннями та святковим концертом творчих колективів міста. Цього року справжньою окрасою свята став Парад вишиванок, в якому прийняли участь молодь, мешканці та гості міста.

29.06.2014

Музично-розважальний захід “Святкуємо разом”

29 червня на площі “Трудової Слави” (в рамках міських заходів до Дня Конституції України та Дня молоді) у м. Каховка відбувся музично-розважальний захід “Святкуємо разом” (взяло участь близько 1500 чол.).

25-27.07. 2014

VIII мото-фестиваль “Тачанка 2014”

25-27 липня в Каховці відбувся VІІІ мотофестиваль “Тачанка 2014”, організований при підтримці ГО “Ділова Каховщина”. У мотофестивалі взяли участь байкери з багатьох країн (Україна, Білорусь, Молдова, Росія, Англія). Мотофестиваль пройшов під девізом “Тачанка об'єднує”. Всього на території фестивалю отримали позитивні емоції близько 1000 чоловік. Діяла одна сцена та 3 фестивальні площадки. На сцені проходив основний концерт (виступали рок-гурти (“Rеd Fоx” (м. Каховка), “Jack Pоt”, (м. Херсон), Сергій Гурянов з гуртом “Еlеctric бand” (м. Каховка - м. Нова Каховка), “БАДи” (м. Каховка), “Zнайдені Речі” (м. Ізмаїл), “Рудий Руді” (м. Херсон), “SALT ROCK”(м. Дніпропетровськ), “ГАЛяК” (м. Київ).

24.08.2014

Свято до Дня Незалежності України

23 серпня 2014 року - Урочиста церемонія підняття Державного прапору у м. Каховка.

серпень

(уточнюється)

День Державного Прапору України та День Незалежності України

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України в місті проходить велика кількість різноманітних заходів. Щороку біля адміністративної будівлі м. Нова Каховка проходить урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, а також вручення паспортів громадян України шістнадцятирічним новокаховчанам, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті й мистецтві. Святковий день продовжує урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку. В місті також  проходять спортивні заходи. Завершується святкування Дня Незалежності концертом творчих колективів міста та сільських клубних закладів.

13.09.2014

День фізичної культури і спорту

13 вересня 2014 року на с/к “Олімпійський” біля Дошки Пошани “Спортивна гордість Каховки” відбудеться урочисте зібрання громадськості міста.

19-20.09. 2014

День міста Каховки

Яскрава насичена програма заходів до яких залучаються жителі міста, громадські організації та представники влади. У 2014 році проходить під гаслом “Ми — Каховчани, ми — Українці!”. У рамках культурних програм організовуються  хореографічний флеш-моб освітян та майстер-клас з народної хореографії “Український гопак”, урочиста програма,  святковий фестиваль “Каховський вареник — фест”, виставка-якмарок “Каховський колорит”, спортивно-ігрове шоу, вечірня сцена

вересень

(уточнюється)

День міста

Щороку у вересні місто Нова Каховка поринає у казкову феєрію, відзначаючи свій «День народження». Захід супроводжується із року в рік різноманітними виступами творчих, дитячих, студентських, сільських колективів. Кожен може відвідати чимало цікавих місць та прийняти участь у різних конкурсах та іграх. Це і «Таврійське подвір’я», і конкурс малюнка, і виставка декоративно-ужиткового мистецтва, і феєричні виступи відомих артистів …

вересень

(уточнюється)

Вода життя

Всеукраїнський фестиваль, який започатковано у 2012 році. У фестивалі приймають участь творчі та студентські колективи. Фестиваль проводиться з метою збереження чистих джерел, народних традицій, історичних нарисів. Під час фестивалю учасники мають можливість відчути цілющі властивості води з джерел «Здоров’я», «Мудрості», та «Молодості». Всіх відвідувачів фестивалю чекають незабутні враження від відтворення  історичних подій та фактів з життя нашого краю. 

14.10.2014

День Українського козацтва та Покрови Святої Богородиці

1. В районі м. Таврійськ відбудеться табір козачат “Соснова Січ - 2014”.

2. Заходи: 1) урочиста хода від Покровської церкви козаків, козачат та громадських організацій вулицями міста; 2) урочистий мітинг та посвята козачат; 3) „Козацький куліш”; 3) XІ ювілейний міськрайонний фестиваль козацької пісні “Козацькому роду нема переводу”.

жовтень

ВиноТавр

Фестиваль виноградарства, виноробства та сучасного мистецтва «ВиноТавр» започатковано у 2011 році. Ініціатором фестивалю став генеральний директор ПАТ «ДМК «Таврія» В. Кошелев. На фестивалі представляють свою продукцію виробники винної промисловості з усієї Херсонщини. Фестиваль проходить в рамках святкування Дня міста. Захід супроводжується святковою маскарадною ходою, виступами творчих колективів, дитячою програмою і завершується грандіозним феєрверком.

жовтень

Мітинг до Дня українського козацтва

Козаччина – легендарне минуле українського народу, його святиня, синонім свободи і людської гідності. До Дня українського козацтва в нашому місті біля пам’ятника Т.Г.Шевченку проходить мітинг, в якому приймають участь представники органів місцевого самоврядування, духовенство, ветерани, депутати, молодь, громадськість міста та творчі колективи. Під час мітингу звучать привітання від представників влади, духовенства, а також творчих колективів та окремих виконавців міста та сільських клубних закладів.

жовтень

“Покровський ярмарок”

м. Каховка. Традиційне свято-ярмарок, яке включає : концертну програму, благодійні акції, ярмарки продукції і декоративно-ужиткового мистецтва, презентації

17.11.2014

Святкування Дня студента

Протягом листопада 2014 року в Каховці пройдуть заходи, присвячені Всесвітньому Дню молоді та Дню студента: 1) конференція старшокласників “Модель ООН”; 2) ІV фестиваль класного кіно “Кіностарт 2014”; 3) засідання каховського кіноклубу “Без Табу”; 4) урочиста лінійка в ДНЗ “КПЛСП”; 5) молодіжна дискотека в ДНЗ “КПЛСП”; 6) засідання міського учнівського парламенту старшокласників (з врученням Свідоцтв учням, які пройшли практику влітку 2014 року); 7) молодіжний “круглий стіл”; 8) презентація фотовиставки від “Фото-Чіз”; 9) І півфінал Каховської Відкритої Ліги КВН; 10) засідання клубу „Молода сім’я”; 11) конкурс дитячого малюнка серед дошкільнят міста “Барвограй”; 12) осіння гра учнів 9-11 класів ЗОШ № 1 клубу “Що? Де? Коли?”; тощо.

листопад

Мітинг до Дня пам’яті жертв голодомору на Україні

Щороку до річниці Дня пам’яті жертв голодомору на Україні проходить мітинг-реквієм. Вшанувати пам'ять загиблих в трагічні роки до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій приходять представники місцевої влади, громадських організацій, духовенства, трудові колективи, учнівська та студентська молодь. Захід супроводжується виступами творчих колективів Новокаховського палацу культури, запаленням свічок пам’яті та покладанням вінків і квітів до Пам’ятного знаку.

6.12.2014

Святкові заходи до Дня Збройних сил України

На базі Каховської школи мистецтв відбудеться XX свято козачат до Дня Збройних сил України. Присутніх козачат та їх наставників буде нагороджувати в номінаціях “Кращий наставник”, “Кращий козак”, “Кращий курінь”, “Друзі козацького кола”.

грудень

Новорічні свята Відкриття Головної ялинки
м. Нова Каховка

Декілька років поспіль напередодні Нового року в місті проходить відкриття Головної ялинки. Захід проводиться під головуванням міського голови. Святкове дійство супроводжується карнавальною ходою студентських колективів на чолі з головним Дідом Морозом та Снігуронькою, а також феєричними виступами творчих колективів. Протягом свята мешканці та гості міста мають змогу відвідати виставку декоративно-ужиткового мистецтва.

грудень

Відкриття Головної ялинки
м. Каховка

Яскраве театралізоване дійство з привітаннями, конкурсно-розважальною програмою для дітей, зустріччю Діда Мороза та Снігуроньки, засвіченням міської ялинки, феєрверком.