Туризм об’єднує країну

Минулого тижня КП «Агенція регіонального розвитку» та Департамент зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів обласної державної адміністрації представляли Херсонщину одразу на двох масштабних туристичних заходах.

19 травня відбувся Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2016» на якому був представлений потенціал Тернопільської області та презентовані актуальні інвестиційні проекти.

По закінчені пленарної частини були організовані панельні дискусії, головна з яких була присвячена перспективам розвитку туристичної галузі області.

Нова Каховка була презентована особисто директору Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку України Івану Ліптузі.

Як зазначив очільник Департаменту, Херсонщина має дуже значний туристичний потенціал, навіть більший ніж свого часу мали Львів та Одеса.

Одразу після Тернополя делегація вирушила до Запоріжжя, де 21 травня відбувся Перший туристичний фестиваль. Захід проходив у центральному парку міста, а головний акцент був зроблений на презентацію зеленого туризму області.

 

За словами заступника директора КП «Агенція регіонального розвитку» Вячеслава Костенюка сьогодні все більше людей в Україні розглядають внутрішній туризм, по-перше, як галузь економіки, яка здатна давати значний внесок у ВВП країни а по-друге, як силу, яка об’єднує нашу країну зсередини. І дуже добре, що і схід і захід це розуміють, а організація подібних заходів є ще одним підтвердженням того.