Зроби Нову Каховку кращою!

Саме під таким гаслом у Новій Каховці стартував спільний польсько-український проект "Garna NK" (гарна Нова Каховка). Його головна мета – покращення міської інфраструктури.

Відтепер кожен мешканець міста може сповістити владу та громадськість про ту чи іншу проблему публічного простору: пошкодження інфраструктури, комунікацій, нестачу ресурсів, безпечність та таке інше.

За посиланням www.garnank.org знаходиться он-лайн мапа міста на якій необхідно позначати проблемні ділянки, завантажуючи фото й додаючи коментарі-описи. Далі їх згрупують за відповідними локаціями і буде проведене публічне голосування за зону, яка, потребує першочергової уваги та змін.

Наступним кроком проекту буде проведення в серпні поточного року архітектурного фестивалю із залученням європейських фахівців для спільного обговорення запропонованих змін та їх якості.

За результатами обговорень буде затверджене архітектурне рішення обраної проблеми, яке буде реалізоване до кінця року за рахунок грантових коштів.

Даний проект фінансується сумісно з міністерством закордонних справ Республіки Польща. А виконавчою організацією виступає Фонд Політики Розвитку (Development Policy Foundation) разом з партнерами: громадською організацією «Топ Кая», Новокаховською міською радою та КП «Агенція регіонального розвитку». Бізнес-партнери – проектна група «+48» та IT-компанія «VENU».

Подібні проекти дозволяють впроваджувати передові європейські практики та технології щодо розвитку публічного простору, а також допомагають консолідувати суспільство, об’єднуючи його навколо вирішення загальних проблем.